יצירת קשר

לפתיחת קריאת שירות

SERV-U הינה ספקית שירותי תשתיות ענן.

SERV-U היא חברה מובילה בתחום שירותי התשתיות הענן לעסקים. הסיפור שלנו התחיל בשנת 2013, ומאז אנו מלווים בהצלחה רבה ארגונים רבים, מספקים להם פתרונות ענן מתקדמים בעולם הטכנולוגיה.

בשנת 2014 העברנו צעד חשוב כאשר השקנו פלטפורמת אוטומציה מתקדמת שמאפשרת ללקוחותינו לנהל ביעילות ושקיפות את שירותי הענן שלהם. היום, אנחנו ממשיכים להוביל את התחום ולספק פתרונות מתקדמים ביותר ללקוחותינו.

המטרה העיקרית שלנו היא לספק ללקוחותינו את היכולת לנהל את השירותים הענן שלהם בצורה יעילה ומתקדמת, ולספק להם שקט נפשי מוחלט. אנו מספקים שירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר, זמינים 24/7, ומתאימים פתרונות לכל ארגון באופן אישי.

אם אתם מחפשים פתרון ענן מתקדם וממומן לעסק שלכם, SERV-U היא הבחירה המושלמת שתספק לכם את הכלים והתמיכה הנדרשים להצלחה בעולם הטכנולוגיה.

SERV-U היא חברה מובילה בתחום שירותי התשתיות הענן לעסקים. החברה התרכשה בשנת 2013 ומאז התפקיד העיקרי שלה הוא לספק ללקוחותיה פתרונות מתקדמים ביותר בתחום. עם צוות מיומן שמבין היטב את הדרישות והאתגרים של ארגונים בענף העסקי, SERV-U מצליחה לספק ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות ענן שמותאמים אישית לצרכיהם.

החברה מתחייבת לשקט הנפשי של לקוחותיה, מאפשרת להם להתרכז בעיסוקיהם העיקריים ומספקת להם שיפור וקידום בעסק. בנוסף, SERV-U מתעקשת על ספק פתרונות מותאמים אישית, ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל לקוח.

המומחיות של SERV-U כוללת מגוון של שירותים, כולל מערכות גיבוי ושחזור, אבטחת מידע, אחסון ענן, שירותי אינטרנט מנוהלים, ועוד. החברה מספקת את הכלים והתשתיות הדרושים להצלחה בעולם הדיגיטלי המשתנה והמאתגר.

בסיכום, SERV-U היא שותפה חשובה להצלחת הארגונים שהיא משרתה. היא מביאה לפרטיות עסקית, אבטחה טכנולוגית מתקדמת, ותמיכה אישית ומקצועית, מאפשרת עצמאות ויעילות בניהול שירותי הענן, ומספקת את השקט נפשי הנחוץ לפתח ולצמיחה של כל עסק.

הצפנה ובקרות גישה

ציות וביקורת

ציות וביקורת

פתרון חסכוני

שעון נוכחות מבוססת ענן

תוכנה זו מאפשרת לעסקים לאסוף דוחות ממגוון שעוני נוכחות ויישומי נוכחות ניידים,
כולל דיווח GPS על מיקום החתימה.

Office 365

שירותי הטמעה ותמיכה מלאים המאפשרים לעסקים לשתף פעולה, לגשת למידע ולעבוד בצורה יעילה יותר בסביבת עבודה ידידותית ופשוטה.

שיתוף קבצים ארגוני

שיתוף קבצים המאפשרים זרימה חופשית של מידע ארגוני, תוך שמירה על פרודוקטיביות גבוהה באמצעות שליטה מלאה בקבצים.

סינון דואר ווירוסים

מערכת הדואר שלנו מאמתת את בטיחות הדואר הנכנס, +הגדרת כתובות דואר זבל סדרתיות, להבטיח הגנה מפני דואר זבל ווירוסים.

07-96077350

שירות לקוחות מספר מערכת

1

מכירות

2

תמיכה טכנית

3

שירות לקוחות

[email protected]

כתובת דוא"ל

שלמה בן יוסף 13 אשדוד

כתובת